eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Sobotnie popołudnie uczestnicy projektu eTwinningland, realizowanego w naszej szkole przez klasę 4b, spędzili na MIĘDZYNARODOWYM spotkaniu noworocznym. Razem z reprezentacją JEDENASTKI udział wzięli uczniowie, ich rodzice i nauczyciele z Ukrainy, Serbii, Grecji, Turcji.

Podczas spotkania każdy z uczestników miał okazję powiedzieć kilka zdań o sobie - świetny sposób na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. Poza tym zagraliśmy w grę językową związaną ze słownictwem bożonarodzeniowym oraz quiz o uczestnikach projektu, którzy przedstawiali się wybierając przymiotnik zaczynający się na pierwszą literkę imienia. Nasi uczniowie to: Great Gabi, Brave Bartek, Amazing Ala oraz Wonderful Wiktoria.

Noworoczne party nie obyło się bez tańców i śpiewu m.in. Jingle bells. A najwięcej śmiechu wprowadziły łamańce językowe wypowiadane przez uczniów, ale i nauczycieli.

Magda Szyk-Wojtkiewicz

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.