eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

#eTwinningSTARDUST

Odbyła się kolejna wideokonferencja eTwinning STARDUST ⭐ tym razem z Uczniami oraz Rodzicami z Naszej Szkoły oraz ze szkół w Turcji, Francji i Włoch. Wszyscy chętnie po angielsku dzielili się informacjami o swoim zamiłowaniu do języka angielskiego oraz astronomii i ciekawych zjawisk astrofizycznych. Na koniec wszyscy wzięli udział w multimedialnym quizie o Naszej Galaktyce, Kosmosie i naszym polskim astronomie Mikołaju Koperniku.

Projekt teraz wejdzie w fazę konkursową, gdzie każdy z Uczniów SP11 w Elblągu będzie mógł wykazać się kreatywnością w zaprojektowaniu logo konkursu. Informacje już wkrótce. Na zwycięzców będą czekały atrakcyjne nagrody.

Pozdrawiamy,
Ekipa STARDUST ⭐ oraz
Pan Tomek Żandarski i Pani Agnieszka Szwaracka

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.