eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Udział w projekcie eTwinningland to ogromna szansa dla czwartoklasistów, aby, nie tylko doskonalić znajomość języka angielskiego, ale i  spotkać się online ze swoimi rówieśnikami. 

Kolejne takie spotkanie pod hasłem STORY TIME odbyło się w zeszłą sobotę. logoetwinning
Uczennice klasy 4 b - Wiktoria, Gabi, Ala i Natalka - wzięly udział w spotkaniu z autorką bajek dla dzieci z Turcji - Panią Daphne. Razem ze swoimi kolegami z projektu (uczniami z Turcji, Ukrainy, Macedonii i Serbii)  wzięli udział w opowiadaniu bajki o zwierzętach, przypominając sobie ich nazwy, ale i części ciała czy kolory. Ponadto, uczniowie mieli okazję zgadywać jakie zwierzę pojawi się kolejno oraz jaką część garderoby będzie miało na sobie. Te części garderoby, co można zobaczyć na zdjęciach, mieli również na sobie uczestnicy konferencji. 

Przerywnikami były wspaniałe, angażujące do zabawy czy ruchu piosenki m.in. Baby shark czy What I can do. 

Dzięki temu, videokonferencja przebiegła bardzo wesoło i aktywnie! A dzięki językowi angielskiemu, który był językiem komunikacji projektu eTwinningland podczas videokonferencji, wartość dodana takiego spotkania jest ogromna. 

Dziękuję moim wspaniałym uczennicom z 4 b - Natalce, Ali, Gabi i Wiktorii, że przełamały barierę językową świetnie się przy tym bawiąc 😀

Magda Szyk-Wojtkiewicz

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.