eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Praca uczennic kl. 5.B w ramach eTwinningowej współpracy w projekcie English with Nutty nadal trwa i nabiera tempa. Otóż maskotka projektu – tytułowy Nutty – jest już gotowy i składa się z części uszytych we wszystkich krajach projektu: Polsce, Ukrainie, Turcji, Grecji, Serbii i Macedonii. Niedługo Nutty 💛 rozpocznie swoją podróż ✈🚢🌎 do naszego kraju i będziemy go mogli podziwiać na żywo.

Kolejnym krokiem była wymiana kartek świątecznych 🎅🎄 wykonanych przez uczniów szkół partnerskich. I tak oto, nasze kartki powędrowały do szkoły w Turcji, a i my otrzymaliśmy piękne życzenia od uczniów i nauczycieli z tamtejszej szkoły.

Przed nami kolejne zadania szlifujące nasze umiejętności w ramach TIK 💻 oraz język angielski, czyli projektowanie kalendarza na nadchodzący rok. Już nie możemy się doczekać!

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.