eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

O projekcie eTwinning, w którym bierze udział nasza Szkoła zrobiło się ostatnio głośno na greckich portalach:

Projekt jest już prawie ukończony i trzymamy kciuki, aby otrzymał międzynarodową odznakę jakości Quality Label. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi partnerami, nie tylko z Grecji, ale i wielu innych krajów unijnych i planujemy w przyszłości wspólny projekt także w ramach programu Erasmus+. 

Ostatnia wideokonferencja w Naszej Szkole odbyła się przed Świętami Wielkiej Nocy z jedną z klas czwartych. Na Uczniów chętnych do wzięcia udziału w kolejnych wideokonferencjach innych naszych projektów, serdecznie zapraszam na zapisy do sali 07E.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.