eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

WhatsApp Image 2022 08 26 at 08.43.55 1 6c998

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała Krajowe Odznaki Jakości eTwinning za międzynarodowe projekty "Recycling will be amazing" i "Stem Tale," które były realizowane w roku szkolnym 2021/2022.

Odznaka ta jest przyznawana przez Krajowe Biuro eTwinning tym nauczycielom, których praca w ramach partnerstwa uznawana jest za wyróżniającą w naszym kraju. Kryteriami przyznawania Odznaki Jakości są: innowacja pedagogiczna, kreatywność, integracja z programem nauczania, współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi, wykorzystanie technologii, rezultaty, wpływ i dokumentacja.

Nasza ciężka praca została nagrodzona. Dziękujemy uczniom naszej zeróweczki z panią Martą Pietruczuk oraz partnerom projektu za aktywny udział i zaangażowanie w wykonywane zadania.

Koordynatorką projektu była pani Alicja Stefanowicz.

Poniżej linki do efektów naszej pracy:

https://stemtale.weebly.com/

http://rwbamazing.weebly.com/

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.