Koło wolontariatu

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Ogólnopolski certyfikat "Miejsce przyjazne wolontariuszom" i wyróżnienie Koordynatora Roku dla Anny Ostrasz to nagrody, które zostały wręczone w czasie Gali wolontariatu w Ratuszu staromiejskim. Certyfikat nasza szkoła zdobyła po raz drugi wskazując, że praca i zaangażowanie wolontariuszy jest na najwyższym poziomie. Wyróżnienie Koordynatora Roku w województwie Warminsko- Mazurskim dla pani Anny Ostrasz opiekuna Szkolnego Koła Wolontariatu pokazuje wielkie zaangażowanie i profesjonalizm, jakim na co dzień w swoich działaniach kieruje się pani Ania. Ponadto nasza nauczycielka znalazła się w gronie 16 koordynatorów w Polsce 👏👏👏

Wielkie podziękowania i gratulacje dla wszystkich zaangażowanych w szerzenie idei dobra i pomocy.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.