Nasi absolwenci

Kim obecnie jesteś? Jestem
Inżynier mechanik, spawalnik, przedsiębiorca
Kto był twoim wychowawcą? Moim wychowawcą był
Dorota Wiesiołowska, Agnieszka Ościłowska, Marzena Kurach
Kto był twoim trenerem? Kto uczył Cię WF? Moim trenerem/nauczycielem WF był
Bogusław Milusz, Arkadiusz Majewski
Jak wspominasz naukę w Zespole Szkół nr 1 (SP11/GIM4)? Jak wspominasz naukę w Zespole Szkół nr 1 (SP11/GIM4)?
Był to bardzo wartościowy i pouczający okres w moim życiu, który niewątpliwie mocno wpłynął na to, kim jestem w dorosłym życiu.
Podziel się z nami najlepszym / najmilszym / najśmieszniejszym /najciekawszym wspomnieniem z czasu nauki w szkole. Podziel się z nami najlepszym / najmilszym / najśmieszniejszym /najciekawszym wspomnieniem z czasu nauki w szkole.
Bardzo miło wspominam wyjazd klas gimnazjalnych na Kaszuby.
Jakiego nauczyciela wspominasz najlepiej? Najlepiej wspominam
Trudno wybrać, cała kadra była bardzo miła i pomocna.
Jak nauka w Zespole Szkół nr 1 (SP11/GIM4) wpłynęła na Twoje dalsze wybory życiowe? Wybór zwodu? Jak nauka w Zespole Szkół nr 1 (SP11/GIM4) wpłynęła na Twoje dalsze wybory życiowe? Wybór zwodu?
Ciężko powiedzieć, szkoła na pewno zbudowała we mnie solidne fundamenty wiedzy i współżycia społecznego. Dała mi dobry start do dalszego rozwoju i pokazała możliwości, które na mnie czekały po jej opuszczeniu.
Co chciałbyś powiedzieć obecnym uczniom naszej szkoły? Chciałabym powiedzieć obecnym uczniom szkoły
Szkoła to tylko epizod w Waszym życiu, zróbcie wszystko, żebyście Wy i osoby w Waszym otoczeniu, miło wspominali ten wspólnie spędzony czas.