Orlik

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

20.05.2017r. odbyła się na naszym Orliku w ramach "Sportowej majówki" - międzyparafialna rywalizacja drużynowa. W trzech dyscyplinach: piłce nożnej, siatkówce i koszykówce rywalizowali gimnazjaliści, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i dorośli z czterech elbląskich parafii - Matki Bożej Królowej Polski, Św. Alberta, Św. Rodziny oraz Św. Rafała Kalinowskiego. Pogoda dopisała, humory i sportowe nastawienie - również. Puchary w poszczególnych kategoriach zdobyli (sumowano punkty zdobyte w każdej dyscyplinie):

  • dorośli - Parafia Matki Bożej Królowej Polski
  • szkoły ponadgimnazjalne -  Parafia Św. Rafała
  • gimnazja - Parafia Św. Rafała i Parafia Św. Alberta (ex aequo)

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a szczególnie reprezentantom Parafii Św. Rafała Kalinowskiego, bo to przecież nasza szkolna parafia!

Animatorzy: Andrzej Trybiński, Janusz Krasowski

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.