Prace naszych uczniów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Open Panel

Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele Naszej Szkoły po raz kolejny udowodnili, że los naszej planety nie jest im obojętny ❤🌎❤

W piękne, słoneczne popołudnie grupa chętnych uczestników, wzięła udział w V edycji ogólnopolskiej akcji Sprzątamy dla Polski. Sprzątając tereny zielone 🌱🌿 należące do terenów Spółdzielni Mieszkaniowej Nad Jarem oraz segregując zebrane odpady 💪  pokazaliśmy, że zależy nam na czystym środowisku. Serdecznie dziękujemy 👍 za tak liczne przybycie i mamy nadzieję, że w każdym kolejnym roku będzie nas coraz więcej 😁

 

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.