Projekty w ramach Erasmus+

Grupa uczniów Jedenastki biorąca udział w projekcie międzynarodowej współpracy szkół w ramach Erasmus + ma ostatnio ręce pełne roboty! Przez ostatni miesiąc przygotowywaliśmy filmik promujący szkołę. Każdy zespół odpowiedzialny był za przygotowanie tekstu o wybranym miejscu w szkole, a następnie nagranie video. Wszystko po to, aby nasi koledzy i koleżanki z Rumunii i Bułgarii dowiedzieli się co nieco o naszej szkole. Efekt pracy oszałamiający, dzięki montażowi Kasi Mital!

W listopadzie zajęliśmy się albumem „Fauna i Flora w naszym regionie”, który pozwala na poszerzanie wiedzy przyrodniczej oraz kształcenie kompetencji językowych. Oprócz tego czeka nas kolejna wideokonferencja i przygotowujemy się do niej równie intensywnie!
Zapraszamy na nasz Twin Space — przestrzeń do publikowania efektów współpracy oraz do galerii zdjęć :-)

Pozdrawiamy,
Zespół projektowy wraz z opiekunami M. Frączyk i M. Szyk - Wojtkiewicz