Projekty w ramach Erasmus+

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Już od końca wakacji nasi uczniowie ciężko pracują nad zadaniami projektu European Healthy Lifestyle.
Przed trzecią już wizytą projektową (tym razem w Rumunii) musieliśmy wykonać trzy ważne zadania promujące lokalne zdrowe produkty. Odwiedziliśmy zatem pasiekę i przeprowadziliśmy wywiad z właścicielami, żeby dowiedzieć się jak najwięcej o pracy pszczół. Ponadto stworzyliśmy przepisy na zdrowe śniadanie wraz z przelicznikiem wartości odżywczych niezbędnych nastolatkom. Ostatnim zadaniem była prezentacja multimedialna przedstawiająca w jakich warunkach wzrastają nasze lokalne warzywa. Nasiona tych warzyw pojadą z nami do Rumunii gdzie zostaną rozdzielone na kraje partnerskie i zamieszkają w lokalnych ogrodach naszych partnerów. 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.