Projekty w ramach Erasmus+

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniach 18, 19 lutego odbyło się piątek i ostatnie już spotkanie międzynarodowe w ramach projektu promującego zdrowy tryb życia. W dobie pandemii niedane nam było fizycznie spotkać się z naszymi przyjaciółmi we francuskim mieście Creil jednakże wirtualnie mogliśmy obejrzeć szkołę i zajrzeć na zajęcia do gabinetów - nieco innych od naszych. W pierwszym dniu spotkania uczniowie wszystkich szkół przedstawili się i wyruszyliśmy na wirtualną wycieczkę po szkole. Następnie pracowaliśmy nad skeczami o zdrowym żywieniu oraz przygotowywaliśmy się do przedstawienia naszych działań związanych z wydarzeniem "10 Euro Challenge". Zadaniem w tym wydarzeniu było przygotowanie zdrowego pożywnego posiłku dla 4-osobowej rodziny, który nie przekroczy kwoty 10 Euro.

Po południu połączyliśmy się z partnerami ponownie i przedstawiliśmy efekty naszych prac. Skecze były zabawne i pouczające.
Drugiego dnia pracowaliśmy na wspólnych tablicach interaktywnych z uczniami ze szkół partnerskich. Zadanie polegało na ustaleniu wspólnego schematu zdrowego dnia. Następnie wykonaliśmy prezentację i plakaty oparte na zebranych informacjach i przedstawiliśmy je po południu podczas połączenia online. Na koniec spotkania koordynatorka wizyty pokazała nam prezentację zdjęć ze wszystkich 5 spotkań, miło było zobaczyć wszystkich uczestników raz jeszcze.

Projekt trwał 2 lata i teraz nadszedł czas na pożegnanie.

Opiekun projektu
Elżbieta Derlukiewicz

 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.