Przyjaciele zwierzat

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szko艂a na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otw贸rz Panel

 Dowodem na to jest akcja zorganizowana przez klas臋 IVa. Dzieciaki wraz z wychowawczyni膮 przygotowa艂y loteri臋 fantow膮 oraz kawiarenk臋 z pysznymi przek膮skami馃崻馃崹馃崺馃 Ch臋tnych do kupna nie brakowa艂o i wszystkie specja艂y rozesz艂y si臋 b艂yskawicznie 馃榾 Za zgromadzone pieni膮dze (469z艂) zostanie zakupiona dobra karma dla ps贸w i kot贸w 馃惗馃惐 ze schroniska. To jednak nie koniec zbi贸rki! 馃憤 Do ko艅ca lutego 馃槈 mo偶na przynosi膰 karm臋, koce itp. do sali 5D.

Wszystko trafi do Schroniska dla Bezdomnych Zwierz膮t w Elbl膮gu.

Dzi臋kujemy za Wasze gor膮ce serca 馃挅

 

Nasza szko艂a 360掳

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szko艂a 360O

Zdj臋cia 360o.

Prace naszych uczni贸w

prace uczniw
 

Prace naszych uczni贸w

Zobacz galeri臋 prac naszych uczni贸w na Facebooku.