Przyjaciele zwierzat

Folia2 Kopiowanie 800x534

Folia w schronisku jest od 30 maja 2017r. Jej los jest podobny do setek innych kotów, które przebywają w zwierzęcym przytulisku. Została porzucona na klatce schodowej przy ul. Okulickiego w kuwecie owiniętej folią - stąd imię kotki. Domyślamy się, że skoro wyrzucono ją z kuwetą, musiała być kotem domowym. Obecnie ta sympatyczna, choć nieco, wystraszona kotka przystosowuje się do nowych warunków.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników zwierząt, którzy nie zawsze mogą mieć domowe zwierzątko - w postaci psa lub kota, jako społeczność szkolna w Waszym imieniu adoptowaliśmy właśnie Folię. Zadaniem każdej klasy jest wirtualna opieka, która polega na zapewnieniu przede wszystkim karmy oraz opieki weterynaryjnej. Nie muszę podkreślać, że naszym celem jest znalezienie nowego domu dla Folii.

Anna Bewicz