Rekrutacja

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Drodzy Rodzice,

już za chwilkę Państwa dziecko zostanie uczniem Szkoły Podstawowej nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu. Mamy dla Państwa kilka wskazówek, jak się do tego przygotować.

Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego dostaną Państwo we wrześniu w szkole.

Proszę do początku września podjąć decyzję, czy chcą Państwo, aby Wasze dziecko uczęszczało na lekcje etyki czy na lekcje religii. Jednocześnie informujemy, że te zajęcia nie wykluczają się.

Rodzice uczniów uczęszczających na lekcje religii powinni do początku roku szkolnego zakupić karty pracy: „Poznaję Boży świat”.


Mamo, Tato, potrzebuję tego w moim tornistrze…

W piórniku powinny znaleźć swoje miejsce: 2 ołówki trójkątne, dobre kredki ołówkowe, gumka, temperówka, nożyczki, linijka, klej w sztyfcie (duży).

Potrzebuję również: zeszyt A4 w trzy linie, zeszyt A4 w kratkę, 1 teczka zapinana na gumkę.

Będę często uprawiać sport, dlatego zadbaj, aby w moim worku na w-f znalazły się: biała koszulka, czarne lub granatowe spodenki, białe skarpetki, obuwie na stabilnej, białej podeszwie.

Proszę – nie zapomnij o mundurku. Możesz złożyć zamówienie https://barwy.net.pl/ lub zamówić osobiście na ul. Wiejskiej 18 „Barwy - haft i nadruk”.

W dni ważne dla mojej szkoły będę potrzebować stroju galowego – biała bluzka lub koszula, czarny lub granatowy dół (spódniczka/spodnie).

Komfort moich stóp także jest ważny, dlatego zadbaj o obuwie zmienne – na białej podeszwie, stabilne i koniecznie włożone do oznaczonego worka.

Wiesz, że zdarza mi się zapominać o swoich rzeczach, dlatego zadbaj, aby wszystko było podpisane. Dzięki temu zguby szybko do mnie wrócą.

Proszę, nie martw się o bloki, farby, plastelinę i inne materiały plastyczne. Zostaną one zakupione we wrześniu z funduszy klasowych.

Teraz jesteśmy gotowi, aby rozpocząć przygodę w Szkole Podstawowej nr 11!

 

dzieci szkoła

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.