Prace naszych uczniów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Jedne z ostatnich w tym roku szkolnym lekcji języka polskiego były inspiracją dla Ines i Pauli Banasik z klasy 7C. Dziewczyny postanowiły wykorzystać swoje zainteresowania teatrem oraz zdolności aktorskie. Na podstawie utworu Adama Mickiewicza pt. "Świtezianka" przygotowały i nagrały krótkie przedstawienie. Za scenę posłużył tym razem prywatny pokój bliźniaczek. Za pomocą prostych rekwizytów i odpowiedniego oświetlenia łóżko zamieniły w słynne jezioro Świteź. Kreatywność i talent godne podziwu!

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.