Sport w szkole

W dniach 25 - 27.V.2018 uczniowie z klas sportowych pomagają w organizacji Jubileuszowego XXV Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o "PUCHAR BAŁTYKU" pod Patronatem Prezydenta Miasta Elbląga Witolda Wróblewskiego. W hali MOS przy ul. Kościuszki, Uroczystego otwarcia Festiwalu Unihokeja dokonała Dyrektor Departamentu – Małgorzata Sowicka i wiceprezes ESZS Janusz Pająk.

Podczas Turnieju odbędą się :

- Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci Dziewcząt i Chłopców dla klas VI i ml. Szkół podstawowych

- Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej dla Dziewcząt i Chłopców z klas II i III szkół gimnazjalnych i klas VII szkół podstawowych,

- Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców „Ogólnopolska Licealiada”

W Turnieju bierze udział 88 drużyn z 13 województw / 1260 zawodników/ z kraju oraz British International School z Wrocławia , której uczniowie pochodzą z Korei Południowej, Indii, Francji, Niemiec, Holandii, Anglii.

M.Kołacka, D.Gościńska