Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Obóz sportowy w Ełku rozpoczęty.

Podopieczni trenerów Magdaleny Kołackiej i Janusza Krasowskiego rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu sportowego. W planach zajęcia na hali sportowej ale również na stadionie la i basenie pływackim.

Dzieje się: doskonalimy elementy koszykówki, biegamy na stadionie, uczymy się i doskonalimy nawigacji kajakiem, korzystamy z siłowni na dworze, i korzystamy z atrakcji na basenie.Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań.

A w Ełku trenujemy nie tylko koszykówkę. 

Drugi dzień pobytu i pierwsze samodzielne kajakowanie. To nie takie proste.

Trzeciego dnia koszykarki z elbląskiego Jaru solidnie pracowały w hali sportowej a potem doskonaliły siłę pokonując trasy w parku linowym.

Czwarty dzień: Koszykarki w Ełku harcują w basenie.

 

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów