Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

 

W dniach 9-11.11 w Olsztynku odbył się XlV Ogólnopolski turniej o puchar Burmistrza, w którym udział wzięli chłopcy z klasy Vlc, zawodnicy UKS „JAR". Turniej zaczęliśmy od minimalnej porażki z zespołem DeLa Salle Gdańsk, która była nie do końca zasłużona, ale okazała się zimnym prysznicem. W kolejnych spotkaniach to my byliśmy górą, pokonując kolejno: Sokół Działdowo, Dziewiątkę Łomża, gospodarzy, czyli Top Spin Olsztynek, a w finale po ciężkim boju Roś Pisz.

 

Gratulacje należą się całemu zespołowi i bardzo licznie przybyłym rodzicom -najwierniejszym kibicom. Zespół wystąpił w składzie: Paweł Cholewa, Krzysztof Celak, Dawid Gruchalski, Kajetan Jakimowicz, Szymon Glaner, Oliwier Markowski, Stanisław Prus, Kacper Urbaniak, Filip Ościłowski, Daniel Bartkowski, Mateusz Sar, Xavier Bagley. Nagrodę MVP turnieju odebrał Krzysiu Celak, najlepszym w zespole był Szymek Glaner , a w najlepszej piątce znalazł się Kajtek Jakimowicz. Jeszcze raz dziękujemy rodzicom i zarządowi uks za tradycyjne wsparcie.

Wszystkich kibiców zapraszamy w najbliższą niedzielę na godzinę 10 na mecz ligowy, który odbędzie się w hali naszej szkoły.

Trener Adam Prus

ozio_gallery_jgallery
 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów