Sport w szkole

Drużyny dziewcząt i chłopców z rocznika 2008 przygotowanych przez Panią Magdalenę Kołacką i Pana Janusza Krasowskiego zaliczyły kolejny udany start. Jednak to dziewczęta zdeklasowały swoje rywalki, wygrywając rywalizację aż o 100 punktów z kolejnymi reprezentacjami. Liderką teamu dziewcząt została Victoria Rocka, która nie miała sobie równych, uzyskując najlepsze wyniki na 60 m, w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Ponadto Vici pobiegła pk na 300 m uzyskując najlepszy rezultat zawodów, wygrywając także z chłopakami. Brawo!
Złotka wystąpiły w składzie: Victoria Rocka, Kornelia Kobus, Rozalia Sznajder, Pola Wyżkiewicz, Zuzanna Kamińska.

Chłopcy zajęli wysokie 7 miejsce w składzie: Oskar Sokołowski, Szymon Częczek, Kacper Piechniak, Daniel Zieliński, Adam Bałdyga.
Gratulujemy zawodnikom i oczekujemy kolejnych udanych startów.
Szczegółowe wyniki i punktację poszczególnych konkurencji i zawodników znajdziecie na stronie MOSTRUSO.PL