Sport w szkole

Mamy ogromną przyjemność zaprosić na wspólny bieg.

Wzorem roku ubiegłego chcemy zaproponować Wam Sztafetę Pokoleń, której formuła polega na zabawie, rekreacji a i biegacze ze sportowym zacięciem również znajdą coś dla siebie. Impreza ma na celu uczczenie 30 lat istnienia naszej szkoły, integrację środowisk lokalnych oraz popularyzację aktywnego stylu wypoczynku.

Startujemy w czwartek, 10 października o godz. 18.00.

Zespół będzie miał do pokonania 30 okrążeń.  Maksymalna ilość osób stanowiących jedną drużynę wynosi 30 osób.

Przewidziano trzy kategorie: Dzieci, Rodzice i Nauczyciele. Zgłoszenie bezpośrednio przed zawodami u organizatora, ale mile widziane deklaracje startu w komentarzach na szkolny FB

Nasza impreza może stać się zaczątkiem do rozpoczęcia przygody z bieganiem i do realizacji celów postawionych na początku roku :-) np. startu w Elbląskim Biegu Niepodległości 11.11.2019.
Po sztafetowej rozgrzewce proponujemy chętnym uczestnikom wzięcie udziału w Teście Coopera (bieg ciągły 12 min.) Tu na poważnie będzie można sprawdzić swoje możliwości i powalczyć.

Pozdrawiam i zachęcam Janusz Krasowski

A tu więcej zdjęć z ubiegłorocznej sztafety pokoleń: