Sport w szkole

Turniej potrwa do niedzieli. W turnieju startuje 8 drużyn chłopców z rocznika 2004 i młodsi. Naszą szkołę reprezentują zawodnicy z klasy 6c i 5b.

Przez trzy dni trwały zmagania koszykarskie młodych adeptów tej pięknej dyscypliny sportowej z UKS JAR. Chłopcy z klasy VIc i Vb rozegrali w tym czasie 5 meczy, które mimo porażki wniosły bardzo dużo nowych, pozytywnych doświadczeń dla zespołu.
Gratulujemy wytrwałości i waleczności całej drużynie, którą dostrzegli wszyscy uczestnicy imprezy.
Skład zespołu: Piotr Sarapuk - najlepszy zawodnik UKS JAR, Patryk Szczepanik - gwiazdeczka drużyny, Jakub Szczepański - zwycięzca konkursu rzutów osobistych, Damian Wichrowski - II miejsce w konkursie rzutów osobistych, Sebastian Chrzanowski - wyróżniony zawodnik zespołu, Jakub Nowiński - wyróżniony zawodnik zespołu, Oskar Krawczyk, Piotr Ewertowski, Jan Stosik, Kacper Wielesik.
Gratulujemy zdobytych medali i nagród.