Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

ODLICZAMY JUŻ DNI DO NAJWIĘKSZEGO W POLSCE TURNIEJU MINIKOSZYKÓWKI.

W DNIACH 31.03- 02.04. 2017r. SP11 BĘDZIE GOŚCIŁO MŁODYCH KOSZYKARZY Z CAŁEJ POLSKI JUŻ PO RAZ 21.

Od 31 marca do 2 kwietnia w Zespole Szkół nr 1 w Elblągu przy ul. Korczaka odbędzie się XXI Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców „Elbasket  2017”.

Elbasket jest dużym przedsięwzięciem organizacyjnym. Według przyjętego systemu rozgrywek odbędzie się łącznie 96. spotkań. Wszystkie mecze rozegrane będą na czterech boiskach Zespołu Szkół nr 1. Jest to największy tego typu turniej w kraju. Wszyscy uczestnicy mają zapewnione na terenie szkoły zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie a przede wszystkim pasjonujące rozgrywki sportowe. W turnieju uczestniczą zespoły dziewcząt i chłopców z klas piątych szkół podstawowych. W tegorocznym Elbaskecie wystąpią 32 drużyny z całej Polski min. z Żyrardowa, Sosnowca, Ostrowa Wlkp., Poznania, Bydgoszczy, Koszalina, Sopotu, Kołobrzegu, Kielna, Nidzicy, Działdowa, Kolbud.

Naszą szkołę będą reprezentowały cztery drużyny.

Drużyna dziewcząt SP11 rocznik 2006,2007 pod opieką trenerek Magdaleny Kołackiej oraz Katarzyny Zapolskiej w składzie:

druzyna1 800x450

Braczkowska Zofia, Częścik Kornelia, Czurak Karina, Dziagiel Zuzanna, Grunt Natalia, Maj Kinga, Martuszewska Antonina, Mieczkowska Aniela, Mikłosz Aleksandra, Mital Katarzyna, Nowicka Wiktoria, Skowroda Ewa, Stańczyk Natalia, Wojciechowska Maja, Zalewska Julia, Klimczyk Aleksandra, Boniecka Daria, Hassa Maria, Sznajder Rozalia, Banaś Iga.

 Drużyna dziewcząt „UKS JAR” rocznik 2005, 2006 pod opieką trenerek Doroty Gościńskiej oraz Anny Przewodowskiej w składzie:

druzyna2 800x600

Borawska Natalia, Cackowska Emilia, Gagjew Pola, Jabłońska Victoria, Kościńska Wiktoria, Lasek Agata, Misiewicz Izabela, Ratajczyk Wiktoria, Stankiewicz Hanna, Szymańska Wiktoria, Ziółkowska Karolina, Murawska Nikola, Szwarc Adrianna, Wyżkiewicz Oliwia, Kmiecik Małgorzata, Gruz Natalia, Falencka Martyna, Piotrowska Kornelia.

Drużyna chłopców „UKS JAR” rocznik 2005,2006 pod opieką trenerki Anny Zgirskiej w składzie:

druzyna3 800x533

Chrzanowski Sebastian, Staroń Błażej, Ościłowski Filip, Nowiński Jakub, Van Iperen Denis, Ziółkowski Jakub, Pstrąg Paweł, Tomkiewicz Igor, Stróżewski Wojciech, Kruszewski Wojciech, Szczepanik Patryk, Ewertowski Piotr.

Drużyna chłopców SP11 rocznik 2006,2007 pod opieką trenera Adama Prusa w składzie:

druzyna4 800x533

Bartkowski Daniel, Celak Krzysztof, Cholewa Paweł, Dąbrowski Dawid, Glaner Szymon, Gruchalski Dawid, Jakimowicz Kajetan, Kokosza Marcin, Markowski Oliwier, Półtoraczyk Olaf, Prus Stanisław, Świrko Filip, Urbaniak Kacper, Zych Damian.

W Zespole Szkół nr 1 mamy bardzo duże tradycje koszykarskie, czego dowodem są nasi byli absolwenci, którzy aktualnie grają:

Przemysław Zamojski – Stelmet Zielona Góra,

Bartosz Majewski – Trefl Sopot,

Krzysztof Krajniewski- Sokół Łańcut,

Mateusz Stawiak –WKS Śląsk Wrocław,

Marcin Malczyk- Basket R8 Kraków,

Mateusz Kostrzerwski- BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski .

Nasze drużyny są w trakcie intensywnych przygotowań biorąc udział w dodatkowych treningach, meczach towarzyskich oraz turniejach sportowych.

Anna Przewodowska

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.