Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Nasza uczennica klasy 8C Katarzyna Mital, została powołana do szerokiej kadry Polski U15K w koszykówce ⛹‍♀️🏀
Przypominamy, że Kasia świetnie łączy naukę ze sportem, ponieważ została także laureatką z chemii-nauczyciel A.Awiżeń👩‍🎓👍
W 2019 roku reprezentacja SP 11, w której grała również Kasia zajęła II miejsce w Polsce na Finale Krajowym Szkół Podstawowych w koszykówce dziewcząt!
Poza tym pozostałe koszykarki z drużyn U14 i U15 również osiągają wysokie wyniki w nauce jak i w sporcie! 💪 Trenerkami są M.W. Kołackie 🙂

Brawo👏💥👍

Gratulacje też należą się koszykarce z naszego województwa, Majce Pszczółkowskiej, która również otrzymała powołanie do szerokiej Kadry Polski U15K!👏💥🏀

https://szkolenie.pzkosz.pl/reprezentacja_u15_kobiet.html

Szeroka Kadra U15K Lista zawodniczek:*

  1. Adamczuk Aleksandra 2006 MPKK Sokołów Podlaski
  2. Bajerska Natalia 2006 UKS Huragan Wołomin
  3. Bogus Dobrochna 2006 MKS Polkowice
  4. Bursa Kinga 2006 TS Wisła Kraków
  5. Brzeska Julia 2006 UKS Bat Kartuzy
  6. Cabańska Liwia 2006 MUKS Poznań
  7. Chałupka Natalia 2006 Basket 4ever Ksawerów
  8. Charynek Nela 2006 UKS Kielno
  9. Cyrbus Maja 2006 GTK Gdynia
  10. Dmowska Weronika 2006 MPKK Sokołów Podlaski
  11. Fierka Michalina 2006 UKS Bat Kartuzy
  12. Gierszal Karolina 2006 MUKS Bydgoszcz
  13. Głowacka Hanna 2006 UKS Trójka Żyrardów
  14. Gozdek Martyna 2006 ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
  15. Grządziela Łucja 2006 Sportowa Politechnika Gdańsk
  16. Grzeszczak Anna 2006 MUKS Bydgoszcz
  17. Hamadyk Iga 2006 GTK Gdynia
  18. Hracka Sandra 2006 IS Wiślańska Jedynka Wisła
  19. Jałocha Michalina 2006 MUKS Poznań
  20. Kaczmarek Wiktoria 2066 UKS Trójka Żyrardów
  21. Kiraga Karolina 2006 IS Wiślańska Jedynka Wisła
  22. Kirkowska Aleksandra 2006 UKS Trójka Żyrardów
  23. Kobiella Julia 2006 UKS Bryza Kolbudy
  24. Kozdrój Julia 2006 KU AZS UW-MBA Warszawa
  25. Kupczyk Martyna 2006 MUKS Poznań
  26. Kusiak Maja 2006 KU AZS UMCS Lublin
  27. Lagutkowa Katsiaryna 2006 UKS Trójka Żyrardów
  28. Maj Karolina 2006 UKS Lider Swarzędz
  29. Majerska Maja 2006 SKM Zastal Zielona Góra
  30. Malinowska Maja 2006 KS AZS UW Warszawa
  31. Maławy Alicja 2006 UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
  32. Marszałek Karolina 2006 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
  33. Mazurek Dominika 2006 MPKK Sokołów Podlaski
  34. Mielczarek Dominika 2006 UKS Siódemka Sopot

🏀35. Mital Katarzyna 2006 MKS Truso Elbląg🏀

  1. Napierała Bianka 2006 MUKS Poznań
  2. Obrębska Marta 2006 UKS Szkoła Gortata Łódź
  3. Owczarzak Anastazja 2006 MUKS Poznań
  4. Paradowska Zuzanna 2006 KS AZS UW Warszawa
  5. Pszczółkowska Majka 2006 UKS Jedynka Nidzica
  6. Rutkowska Natalia 2006 UKS Siódemka Sopot
  7. Skarżyńska Natalia 2006 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
  8. Stolarska Maria 2006 TS MOSiR Bochnia
  9. Szczepaniak Emilia 2006 UKS Szkoła Gortata Łódź
  10. Szwajca Maria 2006 MUKS Bydgoszcz
  11. Szwichtenberg Julia 2006 GTK Gdynia
  12. Walczak Martyna 2006 MUKS Bydgoszcz
  13. Wieczorek Natalia 2006 MUKS Bydgoszcz
  14. Wiklak Wiktoria 2006 UKS Trójka Żyrardów
  • jest to szeroka lista Kadry Narodowej U15K. Sztab szkoleniowy decyduje o powołaniach na poszczególne akcje szkoleniowe. W późniejszym okresie lista będzie aktualizowana.

Sztab szkoleniowy:

  1. Maciej Gordon - trener główny
  2. Wojciech Eljasz-Radzikowski - trener asystent
  3. Anna Talarczyk - trener asystent/kierownik
  4. Mateusz Bieszke - trener przygotowania motorycznego
  5. Aleksandra Kłak - fizjoterapeutka

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.