Librus

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

Otwórz Panel

01.09.2021 w Parku Bażantarnia rozegrane zostały 36 Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetach przełajowych. Trasa podzielona była na dwie kategorie wiekowe. Młodsi ścigali się na dystansie 6x400m a starsi na dystansie 6 x 800 m.

Nasze młodsze sztafety bardzo ostro walczyły i do ostatniej zmiany nie było wiadomo na którym miejscu zakończą wyścig. Ostatecznie dziewczynki przegrały tylko z SP 15 i stanęły na 2. stopniu podium a chłopcy zajęli po ciężkim boju upragnione 3. miejsce.

Dzięki wspaniałej postawie, ambicji i doświadczeniu sportowemu starsze dziewczęta wyprowadziły swoją sztafetę na 1. zmianie na prowadzenie aby do końca zwiększyć przewagę o 600 m i wygrać w pięknym stylu. Brawo!

Niestety starsza sztafetach chłopców nie ukończyła biegu. Szkoda. Głowy do góry i do następnej okazji aby pokazać się z dobrej sportowej strony.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej sportowej rywalizacji. Jesteśmy z Was dumni.