Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

KACPER WESOŁOWSKI, otrzymał powołanie do Reprezentacji U11 (rocznik 20211) Polish Soccer Skills

Uczeń klasy V b KACPER WESOŁOWSKI, otrzymał powołanie do Reprezentacji U11 (rocznik 20211) Polish Soccer Skills.

Powołanie do reprezentacji jest ogromnym wyróżnieniem, które otrzymują wyłącznie osoby, które wykazały się ogromnym potencjałem piłkarski i motorycznym. W trakcie najbliższego sezonu reprezentacja Polish Soccer Skills, będzie miała okazję między innymi do udziału w krajowym i zagranicznym zgrupowaniu, gdzie mierzyć się będzie z drużynami klubów Bundesligi, La Liga, Premier League czy Seri A.

GRATULUJEMY!

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.