Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Marysia Gałecka 4.d zajęła 🥈 II miejsce w międzynarodowym konkursie w Mediolanie

Uczennica Naszej Szkoły, Marysia Gałecka z klasy 4.d zajęła 🥈 II miejsce w konkursie międzynarodowym w Mediolanie. Marysia startowała jako solistka w kategorii 9-12 lat wykonując taniec klasyczny w choreografii a Variation From a Poorly Guared Daughter. W konkursie udział brali uczestnicy z takich państw jak Francja, Malta, Węgry, Belgia, Sri Lanka, Uganda, Rumunia, Santo Domingo oraz Włochy. Do konkursu, nasza uczennica została przygotowana przez Jacka Walasika z Akademii Sztuki Baletowej w Elblągu.

Serdecznie gratulujemy Marysiu tak wspaniałego osiągnięcia 😀

 

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.