Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Trwający dziewięć dni obóz narciarsko - snowboardowy dobiegł końca. Mieliśmy niepowtarzalną przyjemność rozwijania i doskonalenia swoich umiejętności na najpiękniejszych trasach narciarskich w Europie. Korzystaliśmy z takich urokliwych miejsc włoskich Dolomitów jak Marilleva, Madonna di Campiglio, Groste, Pinzolo, Ponte di Legno i Passo Tonale. Zjeżdżaliśmy z wysokości nawet 3000 m nie oszczędzając lodowca Persena. Codziennie średnio pokonywaliśmy ok. 35 km doskonale przygotowanych tras.

Gorące podziękowania dla wszystkich Tych, dzięki którym mogło dojść do tego wydarzenia. Miejmy nadzieję, że takie wypady za granicę, staną się również tradycją Naszej szkoły tak jak stały się wyjazdy w polskie góry.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.