Sport w szkole

Drużyna chłopców, w finale XXXVII Miejskich Igrzysk Młodzierzy Szkolnej w minipiłce ręcznej zajęła bardzo wysokie, 4 miejsce w Elblągu i zdobyła dla szkoły aż 60 pkt w klasyfikacji rywalizacji MIMS. Wynik okazał się więcej niż zadowalający, bo po eliminacjach nikt nie dawał szans drużynie SP11 na tak wysoką pozycję. Dobra gra i ambicja drużyny przyniosły nadspodziewanie dobry efekt w postaci pozytywnego wyniku. Rewanżowy mecz po eliminacjach z SP 15, zakończył się zwycięstwem 9:3 a mecz o 4 miejsce z rosłą SP 14 wygraną 8:6.

Wyczynu tego dokonali:

Łukasz Drop, Michał Bartkowski, Filip Kowalski, Dawid Szwaracki, Szymon Maszaro, Maksymilian Wolniewicz, Mikołaj Łysakowski, Michał Czapliński, Aleksander Braczkowski i Mateusz Nazim, wszyscy z klasy 6.d oraz Kacper Krupa z kl. 4.a i Oskar Andrzejczyk z klasy 6.b.

Brawa za to, że wiara w zwycięstwo i ciężka praca na parkiecie stają się dla tych młodych ludzi czymś naturalnym i wartym włożonego wysiłku.

Jesteście naszą chlubą.👏👏👏