Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

18 maja odbyło się podsumowanie kolejnej edycji programu JUŻ PŁYWAM. Uczniowie z klasy IIIa oraz Vb przez cały rok szkolny uczestniczyli w zajęciach nauki pływania. Dzieci mogły skonfrontować swoje umiejętności w rywalizacji z uczniami z innych szkół podstawowych. W kategorii klas I-III wszyscy, którzy uporali się z dystansem 25 metrów, otrzymali pamiątkowe medale. Natomiast w kategorii klas IV-VI złoty medal zdobyła Alicja Pluszyńska z klasy Vb. Pozostali uplasowali się na miejscach od IV do VI. Duże brawa za wspaniałą postawę wszystkich reprezentantów naszej szkoły.

Skład reprezentacji:
- Dziumak Mykita IIIa
- Janiak Łukasz IIIa
- Lauterbach Konrad IIIa
- Wójcik Fabian IIIa
- Stankiewicz Krzysztof Vb
- Gadaj Paulina Vb
- Nakonowska Michalina Vb
- Pluszyńska Alicja Vb
- Stankiewicz Ula Vb

Opiekun zespołu - Andrzej Trybiński

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.