Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci nasi koszykarze zajęli 3 miejsce, pokonując w walce o brąz rówieśników z Pasłęka 56-23. Rewelacyjną pracę wykonał w tym meczu Michał Bartkowski i Bartek Łukiewicz. W obronie nie pozwolili na zbyt wiele przeciwnikom, a w ataku po rewelacyjnych podaniach tzw. ciasteczkach Michała Bartek dziurawił Kosz przeciwnika. Na słowa uznania zasługuje jeszcze Filip Kowalski oraz dobrze dysponowany w tym dniu Łukasz Drop. Zdaniem trenera ten trudny mecz i rewanż za porażkę w regionie wygraliśmy obroną i mądrą grą w ataku.

 

Ostateczna kolejność mistrzostw:

1 SP 1 Mrągowo

2 SP 5 Ełk

SP 11 Elbląg

SP 3 Pasłęk.

Jedenastka wystąpiła w składzie: Michał Bartkowski, Bartek Łukiewicz, Filip Kowalski, Łukasz Drop, Bartosz Dębek Kaziu Pecyna, Patryk Górski, Mikołaj Łysakowski, Michał Czapliński, Aleksander Braczkowskiego, trener: Arkadiusz Majewski

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.