Sport w szkole

W sobotę 27 maja nasi młodzi koszykarze brali udział w Turnieju Koszykówki Chłopców klas V o Puchar Burmistrza Pasłęka. Na początek UKS Jar zdemolował rówieśników z Pasłęka 80 do 20, a później pokonał Junior Basket Olsztyn 64 do 22. Ostatecznie Elbląg zajął pierwsze miejsce i zdobył okazały puchar.

Do piątki ALL STARS wybrany został Bartek Dębek i Wojtek Tałaj. UKS Jar wystąpił w składzie Bartek Dębek, Wojtek Tałaj, Szymon Filarski, Szymon Demski, Kaziu Pecyna, Patryk Organowski, Marcel Białoszewski, Olo Lubiejewski, Alan Niziołek, Filip Jagodziński, Paweł Strzyżewski, Szymon Sianożęcki, Bartek Rokicki.

Chłopcy i trener bardzo dziękują Pani Kasi Dębek za pomoc w organizacji transportu i prezenty-niespodzianki.