Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

XV Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rocznik 2011 🏀👏 Nasze uczennice z rocznika 2012 brały udział w mocno obsadzonym turnieju koszykówki w Bydgoszczy, w którym rywalizowało aż 12 drużyn z Polski 😃

W drodze do Finału pokonałyśmy ekipy z Bydgoszczy, Kutna, Warszawy i Ksawerowa 💪
W wielkim Finale zmierzyłyśmy się z Sokołowem Podlaskim. Po emocjonującym spotkaniu przegrywamy... ale z turnieju wychodzimy zwycięsko. 😁  Wracamy bogatsze o "mocne" mecze i nowe doświadczenia 🤝 "Jesteśmy mega dumne, nasz zespół zagrał naprawdę świetny turniej. 💗 Koszykarki realizowały założenia przedmeczowe 💪 Jednak najważniejsza była dla nas walka do ostatnich sekund 👍"

🏀🏀👏WIELKIE BRAWA🏀👏👏

NAGRODY:
💥Wyróżniająca się w zespole: JULIA ZAMOJSKA ⛹‍♀️
💥Najlepsza w zespole: MICHALINA KŁOS ⛹‍♀️
💥Piątka All Stars: MAJA LEWANDOWSKA ⛹‍♀️
💥Król Strzelców: OLIWIA STAWICKA🏃‍♀️

Dziękujemy

MK WK

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.