Sport w szkole

W kategorii chłopców podobnie jak dziewczęta, Jedenastka zajęła I miejsce. 🏆🥇💪

Aż cztery medale padły łupem naszych zawodników.

• W skoku wzwyż srebrny medal zdobył Łukasz Drop z kl.7.d. a brązowy jego kolega z klasy Bartosz Łukiewicz.
  • W pchnięcia kulą 4kg przegrywając zaledwie o 2 cm srebrny medal zdobył Jakub Piotrowski z kl.7.a. a brązowy Aleksander Braczkowski z kl.7.d.
  • Biegacze też się dobrze sprawili, Michał Bartkowski i zdobywca 4 miejsca Franciszek Zieliński, obaj z kl.7.d.

Podsumowując, był to bardzo udany start naszych siódmoklasistów, którzy na równi rywalizowali z ósmoklasistami, ustanawiając aż 4 Lekkoatletyczne Rekordy SP 11.

• W biegu 2x30m Wiktoria Stypułkowska 10,04 i Franek Zieliński 9,64
  • W skoku wzwyż Łukasz Drop poprawił własny rekord o 10 cm skacząc 155 cm.
  • W pchnięciu 4 kg kulą aż o 2 m poprawił rekord Jakub Piotrowski posyłając kulę na odległość 12,10 m.

Gratulujemy naszym lekkoatletom sukcesów i czekamy na wiosenne starty na wolnym powietrzu.