Sport w szkole

W dniach 02-04.06.2017 roku odbył się IX Międzynarodowy Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców „Sokół CUP 2017” w Działdowie. Dwie ekipy dziewcząt z naszej szkoły dzielnie walczyły w zawodach pod czujnym okiem trenerek Magdy i Doroty.

Dziewczęta oprócz udziału w zawodach zwiedzały też Muzeum Interaktywne Państwa Krzyżackiego. Serdeczne podziękowania należą się UKS Jar i rodzicom naszych zawodniczek, którzy wykazali się nie tylko niesamowitym dopingiem, ale również wspomagali dziewczęta słodkim upominkiem. Miło nam poinformować, iż nasze zawodniczki z klasy czwartej wywalczyły 5.miejsce w turnieju zaś dziewczęta z klasy piątej mimo braków kadrowych zajęły 7.miejsce. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, koszulki, skarpety , słodycze, okulary, worki treningowe oraz kubki. Na koniec turnieju atrakcją było losowanie nagród, a otrzymały je: Maria Hassa, Natalia Grunt, Wiktoria Kościńska, Kinga Maj, Aleksandra Mikłosz.

Skład drużyny rocznika 2006: Daria Boniecka, Zofia Braczkowska, Karina Czurak, Zuzanna Dziagiel, Natalia Grunt, Maria Hassa, Aleksandra Klimczyk, Kinga Maj, Antonina Martuszewska, Aleksandra Mikłosz, Katarzyna Mital, Aniela Mieczkowska, Wiktoria Nowicka, Ewa Skowroda, Natalia Stańczyk, Julia Zalewska.

Skład drużyny rocznika 2005: Wiktoria Szymańska, Izabela Misiewicz, Karolina Ziółkowska, Wiktoria Jabłońska, Hanna Stankiewicz, Agata Lasek, Emilia Cackowska, Wiktoria Kościńska.

Rocznik 2006

Najlepsza w zespole: Kinga Maj