Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Synergia Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Największe osiągnięcia w pracy trenerskiej:

2016r. - Wicemistrzostwo Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Koszykówce Dziewcząt w ramach Gimnazjady w Olsztynie.
2014r. - II miejsce w Finale Makroregionalnym Turnieju Dziewcząt ORLIK BASKETMANIA w Nidzicy.
2014r. - Wicemistrzostwo Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Koszykówce Dziewcząt w ramach Gimnazjady w Nidzicy, przy współpracy z A.Przewodowską.
2013r. - Wicemistrzostwo Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Koszykówce Dziewcząt w ramach Gimnazjady w Olsztynie., przy współpracy z D.Gościńską i A. Przewodowską.
2012r. - III miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek U14 w Bydgoszczy- zespół dziewcząt z rocznika 1998 - wśród 24 najlepszych zespołów w Polsce przy współpracy z A. Przewodowską.
2011r. - X miejsce w Finale Ogólnopolskim Gimnazjad w Koszykówce Dziewcząt w Radomiu.
2011r. - Mistrz Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Koszykówce Dziewcząt w ramach Gimnazjady.
2010r. - Wicemistrzostwo Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Koszykówce Dziewcząt w ramach Gimnazjady.
2009r. - III miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek U14 w Janikowie- zespół dziewcząt z rocznika 1995 - wśród 24 najlepszych zespołów w Polsce.
2008r. - Mistrz Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Minikoszykówce Dziewcząt w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
2007r. - IV miejsce w Mistrzostwach Polski Koszykówki Kadetek U16 w Głuchołazach, przy współpracy z A.Majewskim.
2007r. - Mistrz Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Minikoszykówce Dziewcząt w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Sukcesy Osobiste:

  - III miejsce w Turnieju Streetball Challenge w Gdyni w kategorii open.
2002r. - I miejsce w zespołu "Faworyci" w II edycji Elbląskiej Ligii Koszykówki Amatorskiej.
2009r. - V miejsce w zespołu "Faworyci" w Elbląskiej Lidze Koszykówki Amatorskiej.
2010r. - IV miejsce w zespołu "Faworyci" w Elbląskiej Lidze Koszykówki Amatorskiej.
  - III miejsce w XVI Ogólnopolskiej Spartakiadzie Młodzieży w Kielcach.
  - III miejsce w Mistrzostwach Polski Szkolnych Związków Sportowych w Koszykówce Dziewcząt w Pabianicach.
  - VI miejsce w XI Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w Łodzi - SP nr 18.