Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

 

W niedzielę, z inicjatywy wychowawcy klasy 4d oraz nauczycieli wychowania fizycznego, doszedł do skutku od dawna planowany rajd rowerowy. Tym razem ani pogoda, ani wszelakie przeciwności losu nie powstrzymały  rajdowców przed wyruszeniem w trasę. Udział swój oprócz, rzecz jasna dzieci, zapowiedzieli również rodzice. Część pojechała na rowerach, towarzyszące młodym cyklistom na 13 km trasie, a część na mecie rajdu zajęła się przygotowaniem biesiady. Punktem kulminacyjnym imprezy był mecz palanta dzieci vs rodzice. Wygrały naturalnie dzieci.

Gratulujemy uczestnikom zapału i chęci do aktywnego spędzania czasu.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów