Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Chłopcy z klasy VI sportowej w ostatnim czasie mocno przygotowywali się do rywalizacji w trudnej dyscyplinie jaką jest Unihokej. Upór i wytrwałość przyniosły natychmiast oczekiwany efekt. 21. 12. 2016 w Szkole Podstawowej nr 8 odbyły się eliminacje grupowe. Reprezentacja SP 11 trafiła do bardzo trudnej grupy, w której znalazły się zespoły SP 9, SP 18 oraz SP 12. Teoretycznie najtrudniejszym rywalem w tej grupie byli oczywiście chłopcy z SP 12, którzy nie mieli do tej pory równych sobie w rywalizacji miejskiej. Nasi zawodnicy do spotkania podeszli z dużym respektem. Wyśmienita postawa wszystkich graczy oraz konsekwentne realizowanie założonej taktyki dały spektakularne zwycięstwo naszej drużynie nad SP 12 aż 3:0. Dalej było równie dobrze. Kolejne spotkanie z SP 9 zakończyło się zwycięstwem 5:0 a ostatni mecz Grupy A z SP 18 zakończył się wynikiem 1:0, co dało naszej drużynie awans z I miejsca do Finału MIMS w Unihokeju, który odbędzie się już w 2017 roku. Do ciekawostek należy fakt, że drużyna w eliminacjach nie straciła ani jednej bramki.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za FINAŁ!

W skład drużyny SP 11 weszli:

1.       Daniel Wichrowski – bramkarz
2.       Jan Stosik – bramkarz
3.       Oliwier Kurnicki – atak - król strzelców Gr.A
4.       Dawid Klemens – atak
5.       Piotr sarapuk – atak
6.       Piotr Ewertowski – obrona
7.       Patryk Szczepanik – obrona
8.       Dominik Paczkowski – obrona
9.       Oskar Krawczyk - obrona

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.