Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

W dniu 19.03.2018 r w Działdowie odbył się Finał Regionu w koszykówce Chłopców.

W turnieju brały udział w zespoły ze szkół

1 Szkoła Podstawowa nr 2 Działdowo

2 Szkoła Podstawowa nr 3 Działdowo

3 Szkoła Podstawowa nr 2 Pasłęk

4 Szkoła Podstawowa nr 11 Elbląg

W pierwszym meczu spotkały się zespoły SP nr 2 Działdowo i SP 11 Elbląg. Przez trzy kwarty mecz był bardzo wyrównany. Zespoły walczyły jak równy z równym i żadna drużyna nie była w stanie odskoczyć na bezpieczną przewagę. Sytuacja zmieniła się dopiero w ostatniej odsłonie meczu kiedy to dobrze prowadzony zespół z Elbląga przez rozgrywającego Wiktora Kiełczewskiego i trafiającego z dystansu (4 x 3 pkt) Dawida Sobańskiego odskoczył na bezpieczną przewagę i nie pozwolił sobie wydrzeć zwycięstwa. Ostatecznie elblążanie wygrali 63 do 43.     

W drugim meczu SP 2 Pasłęk uległ SP 3 Działdowo 38 do 56.

W meczu o trzecie miejsce pasłęczanie przegrali z SP nr 2 Działdowo 43- 50.  

 Skład SP11 Elbląg: Marcel Odziemczyk, Piotr Wierzbicki, Jan Niekucki, Bartłomiej Chrzanowski, Sebastian Karbowski, Hubert Stopa, Łukasz Twardowski, Wiktor Kiełczewski, Mateusz Korzeniewski, Mikołaj Karnowski, Dawid Sobański. Trener Arkadiusz Majewski                                     

 W wielkim finale spotkały się drużyny SP nr 3 Działdowo i SP 11 Elbląg. Mocno zmotywowani elblążanie od początku meczu narzucili rywalom swój sposób gry. Akcje kończyły się zdobyczą punktową, albo po szybkim ataku, albo po konsekwentnych akcjach celnym rzutem z dystansu, gdzie prym wiódł Bartłomiej Chrzanowski (4x3 pkt) i Piotr Wierzbicki (3x3 pkt) Na podkreślenie zasługuje jeszcze bardzo mądra gra rozgrywającego Wiktora Kiełczewskiego i Huberta Stopy, który to, niemalże każdą piłkę zebrał zarówno pod swoim koszem jak i na „desce” przeciwnika. W meczu finałowym pod każdym względem drużyna z Elbląga przewyższała rówieśników z Działdowa i z każdą minutą podwyższała przewagę, aby ostatecznie zasłużenie wygrać 63- 37.

Ostateczna kolejność:

1 SP 11 Elbląg-awans do Finału Województwa

2 SP 3 Działdowo- awans do Finału Województwa

3 SP 2 Działdowo

SP 2 Pasłęk

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów