Szkolne koło turystyczne

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dnia 8 kwietnia odbył się kolejny Rajd, tym razem był to 41. Ogólnopolski Zlot Pamięci Narodowej Nadbrzeże 2017. Do Suchacz dojechaliśmy autokarem. W trasę ruszyliśmy spod Pomnika upamiętniającego pogrom Floty Krzyżackiej przez Flotę Elbląsko - Gdyńską z roku 1961.

Po ok. 2 godzinach marszu w pięknych okolicznościach przyrody dotarliśmy do Nadbrzeża, gdzie czekała już na nas pyszna, ciepła Wojkowa grochówka oraz liczne konkursu. Nasi uczniowie tradycyjnie wzięli udział w owych konkursach tradycyjnie wygrali kolejne plecaki. Gratulujemy.

Zapraszamy na kolejne Rajdy.

Łucja Gniady, Sebastian Kutra

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.