WOŚP 2018

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
serce WOŚP 284x240 92x78
Witam serdecznie

 

Szanowni Państwo

 

 Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu podjęła się organizacji XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Już 14 stycznia 2018 roku po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdego roku, w jedną karnawałową niedzielę w całej Polsce oraz wielu miejscach świata odbywają się koncerty, wydarzenia artystyczne, a na ulice miasta wyruszają grupy barwnych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Tegoroczny temat finału: „pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.    

 

 Trwa zbiórka fantów na licytację WOŚP Elbląg

 

Tradycyjnie WOŚP-owo w Elblągu ruszyła już strona https://www.wosp-elblag.pl/aukcje  na której można będzie wylicytować  najróżniejsze ciekawostki .

Już od 19.12.2017 pojawiły się pierwsze aukcje  w tej chwili można powalczyć już o karnety na godzinny pobyt w Aqua Spa Hotelu Młyn dla dwojga :) 

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu zwraca się do Państwa z prośbą o przekazywanie fantów na loterię WOŚP . Może to być dosłownie wszystko (zabawki, gry, słodycze, przedmioty okolicznościowe, upominki, gadżety, książki, koszulki, płyty itd.) ale również usługi  np. kosmetyczne, motoryzacyjne, fotograficzne itp.   Czekamy na Was !!!

Fanty zbieramy w :

1.Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu ul. Korczaka 34 /sekretariat/                   od pon.- pt.  9.00-17.00
2.Regionalne Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17 / 26     od pon.- pt.   9.00-16.00
aż do dnia finału.

 Kontakt:

Tel. +48 736 658 247

Szef Sztabu
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

w Elblągu

Bogusław Milusz

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.