WOŚP 2018

Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu jest głównym organizatorem WOŚP w Elblągu i zorganizowała konkurs plastyczny pt. „Pomagamy ludziom chorym i potrzebującym”. Celem konkursu było kształtowanie postawy wrażliwości na potrzeby ludzi chorych, cierpiących i potrzebujących, zachęcanie do podejmowania aktywności wolontarystycznej, rozwijanie wyobraźni artystycznej, kształtowanie inwencji, wrażliwości estetycznej i wyobraźni twórczej. Na ręce organizatorów wpłynęły prace, które zostały wykonane rozmaitymi, innowacyjnymi technikami plastycznymi. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt komisji, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Opiekunom dziękujemy za zaangażowanie. Prace zostały ocenione w czterech kategoriach, a głównym sponsorem jest Prezydent Elbląga pan Witold Wróblewski.

Nagrodzeni:

SP1 - Dominik Politański, Antonina Gugnon,

SP11 - Natalia Grunt, Julia Piechniak, Aleksandra Atłas

SP25 – Maja Modrzyńska, Lena Nawrocka, Zofia Daraszkiewicz

SP  w Gronowie Górnym – Nadia Kaczka

SP16 – Filip Kozak

G4 - Justyna Kanownik, Adrianna Malczewska, Iga Rutkiewicz, Karmen Oleszkiewicz,

Przedszkole nr 19 - Wiktoria Kukulska, Wojciech Prokurat,

Przedszkole nr 3 - Martyna Stankiewicz,  Mateusz Czapla, Lena Janiszewska, Amelia Kudlak