WOŚP 2019

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

UWAGA: ARTYKUŁ ZOSTAŁ ZAKTUALIZOWANY : 15-01-19 21:28

 49739226 2248254908768666 8111118843134345216 n

Oficjalny wynik zbiórki w naszej szkole:

16 371 zł

Bardzo dziękujemy za wspólne granie z WOŚP.

 

Nakręceni WOŚP-em

Już w sobotę 12 stycznia w Szkole Podstawowej nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu się działo! A co się działo?  XXVII Finał WOŚP !

Od godziny 10 „jedenastka” tętniła życiem. Smakowite zapachy, wesoła muzyka, radosna atmosfera ściągały licznych sympatyków idei pomagania

 i dobrej zabawy.

Można było skosztować smakołyków przygotowanych przez niezawodnych rodziców i uczniów. Każdy sposób na zebranie pieniędzy był dobry: liczne loterie, rzuty do kosza, zabiegi upiększające, fotobudka, kącik fotografii polaroidem, stanowisko pierwszej pomocy czy gier logicznych. Na wielu stoiskach proponowano własnoręcznie wykonane kosmetyki, ozdoby, bibeloty. Nie sposób było przejść obojętnie obok pakunków – niespodzianek czy miejsca, gdzie młodzi styliści kolorowymi refleksami upiększali włosy. 

Oprócz atrakcji przygotowanych przez uczniów zainteresowanie budziły występy magika zaczarowującego rzeczywistość, popisy wokalne i taneczne naszych zdolnych wychowanków. Zaprezentowała też swoje umiejętności trenująca w SP 11 grupa karateków. Wśród rzeszy odwiedzających tego dnia szkołę krążyli wolontariusze z puszkami WOŚOP – u, które szybko wypełniały się po brzegi.

Jak co roku najwięcej chętnych przyciągnęła licytacja zgromadzonych przez wolontariuszy gadżetów. Można tam było znaleźć wszystko – artykuły do wyposażenia domu (np. niezwykłe kryształowe lustro), torebki i plecaki hand made, koszulki i przedmioty z logo WOŚP- u, wyroby artystyczne

 i smakowite torty bezowe.

Dziękujemy uczniom, ich rodzicom i wszystkim zaangażowanym

w organizację szkolnego finału. Cieszymy się, że spotkaliśmy się z taką pomocą i hojnością. Jesteśmy wdzięczni za poświęcenie swojego czasu na działanie dla dobra dzieci!

To był dobry wstęp do niedzielnego kwestowania. Uniesieni radosną atmosferą czujemy siłę do dalszego wspierania orkiestry.


ozio_gallery_jgallery

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.