WOŚP 2021

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy odbywa się w Jedenastce pomimo pandemii - oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. W tym roku wygląda ona nieco inaczej - mogą w niej uczestniczyć jedynie klasy 1-3 oraz zerówka. Rodzice upiekli pyszne ciasta i babeczki, które można kupić w kawiarence. Dzieci mogą upamiętnić tę chwilę w fotografii w WOŚP-owej fotoramce. W świetlicy wycinane są orkiestrowe serduszka.

Cały czas zbieramy fanty na loterię, która odbędzie się już w piątek.

Fotografia: Zuzia Brocka, Adrian Sławiński, Ala Miłaszewska

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.