WOŚP 2022

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Wesołe granie w Szkole Podstawowej nr 11

Cały tydzień wrzało w Szkole Podstawowej nr 11, a dziś (w piątkowe południe) radośnie zakończono świąteczne granie. I choć mamy trudny pandemiczny czas, pogodę wietrzną i chmurną, w SP 11 padają ciepłe słowa, czerwień serduszek cieszy oczy, zapach pieczonych gofrów i pierniczków pobudzał apetyty, nie tylko na przekąszenie czegoś słodkiego, ale również na okazanie serca tym, którzy mogą tego wszystkiego nie zobaczyć – dzieciom z problemami okulistycznymi. Społeczność SP 11 otworzyła na ten problem oczy i serca oraz mniejsze lub większe skarbonki. 

W zorganizowanym w szkole Dniu Okularnika można było wypatrzeć na stoiskach coś dla siebie: książki, gry planszowe, zabawki, rozmaite drobiazgi itp. Tego dnia uczniowie przyglądali się światu z większym optymizmem – przez różowe okulary, które sami wykonali. 

Można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w okularowej fotobudce, upiększyć swoje twarze i powplatać we włosy kolorowe warkoczyki. 

Najbardziej ekscytujący był ostatni dzień „świątecznego grania dla okulistyki” – stoczona została licytacyjna „walka”, mieliśmy okazję obejrzeć wspaniałe występy młodych artystów (Weroniki Iwanickiej, Wiktorii Szałachowskiej – z centrum tańca CADMANS, utalentowanej baletnicy Marii Gałeckiej i najmłodszych pociech SP 11 – dzieci z „zeróweczki”). Można też było podszkolić się z udzielania pierwszej pomocy (w końcu jak co roku od 30 lat angażujemy się w pomaganie innym).

Miłym akcentem tego dnia była wizyta Pana Prezydenta Witolda Wróblewskiego, który podzielił nasz entuzjazm, zapał i zaangażowanie. 

Z radością i poczuciem spełnienia wszyscy rozeszli się, życząc sobie bezpiecznych ferii zimowych. 

Uczniowie i nauczyciele SP 11

 

A tu Galeria z całego tygodnia z WOŚP

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.