WOŚP 2023

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego otrzymaliśmy dyplom dla zespołu projektowego "Przyjaciele kwietnej łąki" ze Szkoły Podstawowej nr 11 za zrealizowanie ekologicznego projektu ekologicznego w ramach udziału w ogólnopolskim programie CEO Ekologiczna Szkoła. Efekty naszej pracy można obejrzeć w galerii zdjęć lub na żywo, przed szkołą, gdzie zamieniliśmy fragment trawnika w łąkę kwietną i umieściliśmy tam stworzone przez nas domki dla owadów. Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy tworzyli tak zaangażowany w działania na rzecz przyrody zespół 😀

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.