WOŚP 2023

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

        

Piękne dekoracje, piękni ludzie i ich piękne serca- to recepta na sukces kolejnej imprezy w naszej ”Jedenastce”. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała u nas z całą mocą już 19 stycznia!

Przygotowane przez społeczność naszej szkoły atrakcje cieszyły się wielkim zainteresowaniem wszystkich przybyłych w gościnne mury SP 11. Każdy, kto mógł, starał się dorzucić coś od siebie, aby włączyć się w to piękne dzieło niesienia pomocy. Wspaniałe wypieki w kawiarence, wata cukrowa, przyciągające zapachem gofry, tradycyjna pajda ze smalcem i ogórkiem- to pyszności, którym nie można było się oprzeć. Uczniowie prześcigali się w pomysłowości, aby zachęcić do wpłaty pieniędzy- malowali twarze, robili tatuaże, a nawet stylizowali paznokcie i włosy. Kramiki z domowymi przetworami, książkami, zabawkami, rękodziełem oraz stoiska z loteriami okazały się również trafionymi pomysłami.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się licytacja zgromadzonych fantów. Najbardziej pożądanymi przedmiotami okazały się oczywiście te, które miały logo WOŚP-u, np. unikatowa koszulka z limitowanej wersji, która została wylicytowana jako pierwsza.

Ukoronowaniem imprezy były oczywiście występy naszych szkolnych artystów. Mogliśmy podziwiać  utalentowane tancerki: Marysię Gałecką z kl. IV d i Chanel Ciepłuchę z kl. V a. Serca skradła nam gitarzystka i wokalistka Gabrysia Gągalska z kl. VIII d, która zaprezentowała kilka rokowych piosenek w języku angielskim. Również świąteczny taniec chłopców z klasy III a wywołał aplauz widowni. Owacyjnie przyjęto popisy instrumentalne naszego pana od angielskiego- Łukasza Pacera, który grą na saksofonie wyczarował szczególny nastrój.

Cel naszych działań był jeden- zebrać jak najwięcej pieniędzy, aby wygrać z sepsą. Graliśmy dla wszystkich-małych i dużych. Udało się! Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.

 

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.