WOŚP 2024

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

18 stycznia 2024 roku w naszej szkole odbył się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pyszne ciasta, kolorowe galaretki, ciepłe gofry, popcorn to wszystko czekało na uczniów podczas dzisiejszego finału. Uczniowie malowali twarze, robili warkoczyki, tatuaże. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się stoiska z loteriami. Na stoiskach na dzieci czekały maskotki, puzzle, książki, zabawki. Wszystkie atrakcje zachęcały do włączenia się w akcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich w organizację tego finału, uczniowie mieli okazję do wspólnego działania na rzecz dobrej sprawy.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w tej wyjątkowej inicjatywie. Wasza wspólna energia sprawiła, że ten dzień był nie tylko piękny, ale również pełen wartości. Dzięki wam nasza szkoła jest miejscem, gdzie troska o innych łączy się z radością wspólnego działania.

Bądźmy dumni z tego, co razem osiągnęliśmy!❤️❤️❤️

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.