Wspólnie Mocniejsi

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczniowie JEDENASTKI zakończyli właśnie realizację projektu edukacyjnego Wspólnie Mocniejsi - Uczymy się przez integrację. Biorąc udział w przedsięwzięciu wykonali trzy zadania, które miały na celu: wzmocnienie relacji i wzajemnego szacunku, pobudzanie kreatywności uczniów, wdrażanie do zgodnej współpracy i współdziałania uczniów.

Młodsze oddziały Jedenastki klasy IC oraz IIB tworzyły własne postaci z bajek, bawiły się z matematyką opracowując gry planszowe oraz wykonały kartki okolicznościowe.

Sportowcy z VII D projektowali ekologiczne miasto przyszłości, tworzyli wizualizację swoich idei biznesowych, projektowali zdobywanie szczytów, opracowali plakat ,,Spotkanie z Artystą ...." oraz pracowali nad zagadnieniem tolerancji i empatii.
Piątoklasiści zaczęli od muralu, który zdobił ścianę klasy, następnie zajęli się plakatem edukacyjnym na temat Wielkiej Brytanii - były to lapbooki. Na finał zaangażowali się w poszukiwanie Skarbów.

GRATULUJEMY zaangażowania i chęci do działania!

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.